Názory Jiřího Sovy

Hra o čas nebo skryté koryto?

Ohlas povolební situace v Hradci Králové od bývalého zastupitele. Poprvé zveřejněno na www.denik.cz.

To co ve vyjednávání předvádí sociální demokracie v HK, resp. co strpí její zastupitelé, je ne neuvěřitelné, ale odporné a slabošské.

Velká manipulátorka Hanka hlídá, aby náhodou někdo nešel volit a „nezradil“ ne svou stranu, ale její snahy. Její pobočník pobíhá mezi zastupiteli „dobré zvůle“ jako čamrda.

Ale o co se to snaží? O co jí či jim jde?

Doufám, že noviny zveřejní poslední návrh koaliční smlouvy, a že tedy všichni uvidí, jak pravostředové strany navrhly, dle mého názoru, velmi vstřícné řešení. Že dohoda pomíjí téměř topkaře a změnaře? V pubertě mají lidé často problém se svou orientací, ale že by zastupitelé těchto stran jí ještě neprošli? Škoda, dokud si nevyjasní, jak na tom jsou a o co jim jde, těžko se s nimi dohodnout. Paní jde asi o čas a jen zkouší nervy jak zastupitelů, tak občanů, že si ti nakonec řeknou: „ať je po jejím, dyk je to jedno, hlavně že někdo bude město zastupovat“.

Není to jedno. Měl by to být obecně respektovaný a zkušený člověk, za kterým je vidět je pracovní kariéra.

Nesmí to být intrikán-ka „staré doby“ či parlamentních kuloárů, které pokud nejde o čas, tak někde o dovedně za něčí záda skryté koryto či vemeno, ze kterého by občas něco na „politicky potřebné“ místo přiteklo….

Jiří Sova, v letech 1990 - 1998 a 2002 - 2006 královéhradecký zastupitel

| Autor: PharmDr. Jiří Sova | Vydáno dne 16. 12. 2010 | 3061 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky/akce (archiv)
18.09.2014: Sportujte s HDK
Předseda oddílu jógy TJ Sokol Pouchov J. Štěchovský a HDK Vás zvou na ukázkovou hodinu cvičení rodičů s dětmi v Pouchovské sokolovně - středa 1.10. 2014 od 17.00. Akce se koná s finanční podporou Klubu přátel HDK. Pozvánka zde.
18.09.2014: Předvolební debata kandidátek
Romana Lišková se 1.10.2014 od 18.00 zúčastní debaty kandidátek pořádané Fórem 50% v salonku Nového Adalbertina.
18.09.2014: Pozvánky (příští schůzka HDK)
Příští schůzka HDK bude 06.10.2014 od 18.00opět v salonku restaurace Pod Terasami. Program: poslední dny komunální volební kampaně 2014.
Čtení odjinud
Vyhledávání

Vyhledat text

Nejčtenější články za poslední půlrok

Neexistuji vhodna data!

Nejkomentovanější články za poslední půlrok

Žádný komentář za období!