Názory Jiřího Cabala

Jiří Cabal se představuje

Další z kandidujících studentů o sobě napsal.

Jiří Cabal
(pár slov o sobě)


Narodil jsem se 20. června 1987. V Hradci Králové žiju od svých tří let. Úspěšně jsem dokončil Střední průmyslovou školu ve Dvoře Králové, nyní studuji Fakultu informatiky a managementu na Univerzitě Hradec Králové. Působení na univerzitě jsem si zpříjemnil a zpestřil zatím dvěma studijními pobyty v zahraniční - jeden semestr v Belgii a další, na kterém jsem v současné době, v USA. Při krátkodobějších příležitostech jsem navštívil i další země.

Zhruba od začátku studií na vysoké škole, se svému oboru věnuji i profesně. Na částečný úvazek pracuji v ORTEXu, hradecké softwarové firmě. Dále sám podnikám, především v oblasti webových aplikací a internetového marketingu.

Po celý život aktivně sportuji. Nejprve to bylo 7 let judo, po té atletika. Po zkušenostech z různých disciplín včetně desetiboje, se nyní věnuji už pouze hodu kladivem, ve kterém více či méně úspěšně závodím za Sokol Hradec Králové v první atletické lize. Čtvrtým rokem sedím ve výboru oddílu, od letošního roku jako místopředseda. Jsem také jedním z trenérů oddílu. Nejlépe bych řekl, že radím ve sportovní činnosti lidem, kteří o to mají zájem.

Jsem velkým fanouškem dobrého jídla a dobrého piva, samozřejmě především českého. Ve volném čase si tedy rád rozšířím své gastronomické obzory.

Ač jsem se v Hradci nenarodil, za ty krásné roky mi velmi přirostl k srdci, se všemi svými přednostmi i strastmi. Kandidaturu za Hradecký demokratický klub vidím jako možnost aktivně se podílet a svoji troškou přispět k rozvoji našeho města správným směrem.

Na závěr připojuji životní motto, které se zdaleka nemusí týkat jen mého pohledu na přínos hradecké politice:
No one could make a greater mistake than he who did nothing because he could do only a little.
Edmund Burke (1729-1797)


| Autor: Jiří Cabal | Vydáno dne 18. 09. 2010 | 6958 přečtení | Počet komentářů: 33 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky/akce (archiv)
18.09.2014: Sportujte s HDK
Předseda oddílu jógy TJ Sokol Pouchov J. Štěchovský a HDK Vás zvou na ukázkovou hodinu cvičení rodičů s dětmi v Pouchovské sokolovně - středa 1.10. 2014 od 17.00. Akce se koná s finanční podporou Klubu přátel HDK. Pozvánka zde.
18.09.2014: Předvolební debata kandidátek
Romana Lišková se 1.10.2014 od 18.00 zúčastní debaty kandidátek pořádané Fórem 50% v salonku Nového Adalbertina.
18.09.2014: Pozvánky (příští schůzka HDK)
Příští schůzka HDK bude 06.10.2014 od 18.00opět v salonku restaurace Pod Terasami. Program: poslední dny komunální volební kampaně 2014.
Čtení odjinud
Vyhledávání

Vyhledat text

Nejčtenější články za poslední půlrok

Neexistuji vhodna data!

Nejkomentovanější články za poslední půlrok

Žádný komentář za období!