Názory Jiřího Pavlíčka

Jiří Pavlíček se představuje

Další kandidát HDK, m.j. člen Sportovní komise RMHK se představuje.

Ing. Jiří Pavlíček
(životopis)


Narodil jsem se v roce 1955 v Hradci Králové a dětství jsem prožil ve Svobodných Dvorech.
Velký vliv na mé mládí měl rok 1968.
Stal jsem se členem mládežnického hnutí Junák – český Scout a téměř tři roky prožil ve značně jiném světě, než kterými do té doby vnucoval tehdejší Pionýr. Uznávám, že zásady a hlavní myšlenky tohoto hnutí mne ovlivnily na celý život. Tvrdým vystřízlivěním pro mne byla normalizace. Tatínka vyškrtli z KSČ, já šel studovat gymnásium do Jaroměře. Na Pedagogickou fakultu mne nepřijali, tak jsem byl nakonec rád za Vysokou školu báňskou v Ostravě. Nelituji let prožitých v Ostravě, i když to byla tvrdá škola života.

Ve třiceti jsem se vrátil do Hradce a jako vystudovaný geolog jsem sehnal práci na lomařském závodě tehdejšího národního podniku Silnice HK. Po roce 1989 jsem vyzkoušel práci v několika podobných stavebních firmách a nakonec jsem se v roce 2001 vrátil zpět do Silnic.
Dnes tedy pracuji v a. s. M-SILNICE HK jako bezpečnostní technik.

Jsem rozvedený, mám jednu dceru.

Nikdy jsem nebyl v žádné politické straně, aktivně jsem se angažoval v roce 1989 v Občanském fóru a chvíli též v odborech.

Můj rodinný původ : otec – brankář HC Meteor Svobodné Dvory a dlouholetý funkcionář hokejového klubu Spartak HK, bratr Martin – výborný hokejista ( v roce 1972 se stal s Teslou Pardubice mistrem republiky ), mne přímo předurčoval ke sportu. Mé sportovní úspěchy nebyly tak výrazné jako bratrovy, asi jsem se více „potatil“, protože jsem sportovní funkcionář.
Jsem předseda Okresní organizace ČSTV, místopředseda krajské rady Krajského sdružení ČSTV. Dále jsem členem Odvolací a revizní komise KFS, členem VV Okresního fotbalového svazu a členem dozorčí rady FC HK a.s.
Je pro mne asi typické, že tyto funkce jsou dobrovolné.
Kromě funkcionářské práce se ale věnuji i aktivnímu sportování, sice jen rekreačně ale velmi rád hraji tenis, jezdím na kole a v zimě běhám na běžkách. Nejsou to super výkony, spíše jde z mé strany o relax a radost z pohybu, ale Jizerskou padesátku ještě stále za čtyři hodiny uběhnu.

Mou hlavní snahou je stálé zlepšování podmínek pro sportování pro co největší počet spoluobčanů, především ale o zajištění vhodných sportovních aktivit pro děti a mládež pod vedením kvalitních trenérů.
Pochopitelně mi není jedno kde a jak žiju, takže též pracuji jako místopředseda v Komisi místní samosprávy ve Svobodných Dvorech.

Za hlavní úspěch za čtyřleté období od minulých komunálních voleb považuji otevření plaveckého bazénu Flošna. Pochopitelně mně velmi potěšil postup hradeckých fotbalistů do první ligy a pevně věřím v zahájení výstavby důstojného fotbalového stánku.

Na úrovni republikové považuji za největší úspěch, že jsme konečně „ vyšachovali „ Pardubáky a poprvé od vzniku nového ČSTV má Královehradecký kraj zástupce ve výkonném výboru této největší sportovní organizace. Nezastírám, že mne těší, že jsem byl do VV zvolen právě já, i když za stávající situace je to především další kupa náročné práce.
Září 2010
e - mail : Jirka.bezpecak [ zavináč] seznam.cz

| Autor: Ing. Jiří Pavlíček | Vydáno dne 07. 09. 2010 | 5066 přečtení | Počet komentářů: 19 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky/akce (archiv)
18.09.2014: Sportujte s HDK
Předseda oddílu jógy TJ Sokol Pouchov J. Štěchovský a HDK Vás zvou na ukázkovou hodinu cvičení rodičů s dětmi v Pouchovské sokolovně - středa 1.10. 2014 od 17.00. Akce se koná s finanční podporou Klubu přátel HDK. Pozvánka zde.
18.09.2014: Předvolební debata kandidátek
Romana Lišková se 1.10.2014 od 18.00 zúčastní debaty kandidátek pořádané Fórem 50% v salonku Nového Adalbertina.
18.09.2014: Pozvánky (příští schůzka HDK)
Příští schůzka HDK bude 06.10.2014 od 18.00opět v salonku restaurace Pod Terasami. Program: poslední dny komunální volební kampaně 2014.
Čtení odjinud
Vyhledávání

Vyhledat text

Nejčtenější články za poslední půlrok

Neexistuji vhodna data!

Nejkomentovanější články za poslední půlrok

Žádný komentář za období!