Názory Vládi Růži

Má HDK spolupracovat s ČSSD ?

Na otázku (námět), objevující se v internetových i jiných diskuzích odpovídá jeden z kandidátů HDK.
Redakce nadvakrát vložila reakci autora na komentáře "Martina".     Protože se množí dotazy, proč HDK nejde do koalice s ČSSD, přicházím se svou troškou do mlýnice. Z mého pohledu není problém v samotné ČSSD, ale v osobě paní poslankyně Hany Orgoníkové. Před lety jsem byl také členem ČSSD a dodnes mám k této straně velice blízko. Důvodem mého tehdejšího odchodu z ČSSD však byla právě paní poslankyně a způsoby jejího jednání. Jakmile se objevil v jejím okolí někdo, kdo by jí mohl přerůst přes hlavu, tak byly jeho dny v Královéhradecké ČSSD sečteny. Jména dvou náměstků hradeckého primátora, které tento osud potkal, si určitě dosadíte sami.

     Na letošní komunální kandidátce ČSSD mi opět chybělo několik jmen, které jsem znal z působení v hradeckém zastupitelstvu. Zřejmě, jako výše zmínění náměstci, již také ztratili v ČSSD důvěru.

     Po tom, co HDK odmítl spolupráci s Hanou Orgoníkovou, si můžeme být jistí, že paní poslankyně udělá maximum proto, aby zástupci HDK nebyli v „Radě“ i kdyby se měla spojit třeba s čertem.

     Na závěr můj osobní názor „S ČSSD ano, s Hanou Orgoníkovou ne!"

| Autor: Vladislav Růža | Vydáno dne 18. 12. 2010 | 3836 přečtení | Počet komentářů: 32 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky/akce (archiv)
18.09.2014: Sportujte s HDK
Předseda oddílu jógy TJ Sokol Pouchov J. Štěchovský a HDK Vás zvou na ukázkovou hodinu cvičení rodičů s dětmi v Pouchovské sokolovně - středa 1.10. 2014 od 17.00. Akce se koná s finanční podporou Klubu přátel HDK. Pozvánka zde.
18.09.2014: Předvolební debata kandidátek
Romana Lišková se 1.10.2014 od 18.00 zúčastní debaty kandidátek pořádané Fórem 50% v salonku Nového Adalbertina.
18.09.2014: Pozvánky (příští schůzka HDK)
Příští schůzka HDK bude 06.10.2014 od 18.00opět v salonku restaurace Pod Terasami. Program: poslední dny komunální volební kampaně 2014.
Čtení odjinud
Vyhledávání

Vyhledat text

Nejčtenější články za poslední půlrok

Neexistuji vhodna data!

Nejkomentovanější články za poslední půlrok

Žádný komentář za období!