Názory Zdeňka Finka

Osobní náhled na povolební vyjednávání

Otiskujeme text, který lídr HDK poslal redakci www.denik.cz (Hradecko).

Paní Hodasová,
jako plně vytížený člověk nemám mnoho času číst výběry tisku. Rád bych ale využil šance, poskytované internetem a poslal Vám a Vaším čtenářům náhled na povolební jednání s paní ing. Orgoníkovou.

Hradecký demokratický klub je patriotský spolek vcelku vážených hradečáků. Nikdo z nás nejde do politiky primárně za karierou. Jsme zvyklí jednat v životě rovně. Známe se navzájem. Máme své jasné morální zásady.

Já sám jsem v životě potkal desítky tisíc lidí. S někým takovým jako je paní ing. Hana Orgoníková jsem se ale dosud nesetkal. V nedávném rozhovoru o Evropě zmínil Helmut Schmidt, bývalý kancléř spolkové republiky 3 kategorie lidí. Všichni normální, kteří v dětství něco ošulili a dodnes je to mrzí, potom lidi s kriminálními sklony a třetí nejhorší kategorii investiční bankéře.

Já přidám čtvrtou kategorii paní ing. Hanu Orgoníkovou. Dámu, kvůli které několik mých přátel opustilo ČSSD, ženu naprosto neuvěřitelně prolhanou, člověka bez jakéhokoli názoru a kreditu.

Uvedu jediný příklad z jednání s výše zmíněnou osobou. V neděli ráno po volbách v hradeckém Střeláku. Cituji paní ing. Orgoníkovou: "Pane doktore, víte proč máme tak krátký volební program? Protože jsme nechtěli nic slibovat, můžeme napravo i nalevo."

Stačí. Na jednáních byla doprovázena ne zastupiteli, ale jakýmsi panem dr. Formanem. Doporučuji na Googlu najít Miroslav Forman, stojí to za to.
Jinak si vážím všech zastupitelů, kteří jdou do politiky s čistými úmysly a snahou zlepšit veřejné věci. Všech, bez vyjímky.

| Autor: MUDr. Zdeněk Fink | Vydáno dne 19. 12. 2010 | 3753 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky/akce (archiv)
18.09.2014: Sportujte s HDK
Předseda oddílu jógy TJ Sokol Pouchov J. Štěchovský a HDK Vás zvou na ukázkovou hodinu cvičení rodičů s dětmi v Pouchovské sokolovně - středa 1.10. 2014 od 17.00. Akce se koná s finanční podporou Klubu přátel HDK. Pozvánka zde.
18.09.2014: Předvolební debata kandidátek
Romana Lišková se 1.10.2014 od 18.00 zúčastní debaty kandidátek pořádané Fórem 50% v salonku Nového Adalbertina.
18.09.2014: Pozvánky (příští schůzka HDK)
Příští schůzka HDK bude 06.10.2014 od 18.00opět v salonku restaurace Pod Terasami. Program: poslední dny komunální volební kampaně 2014.
Čtení odjinud
Vyhledávání

Vyhledat text

Nejčtenější články za poslední půlrok

Neexistuji vhodna data!

Nejkomentovanější články za poslední půlrok

Žádný komentář za období!