Názory Petra Kubáta ml.

Petr Kubát se představuje

Kandiduje za Hradecký demokratický klub. A je mezi kandidáty nejmladší.

PETR KUBÁT
(pár slov o sobě)

     Spatřil jsem světla Hradce Králové dne 16.listopadu 1988. Odmaturoval jsem na Biskupském gymnáziu Bohuslava Balbína a další vzdělání jsem si doplnil při ročním pobytu v Coloradu v USA. V současné době studuji Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze. Často mne potkáte v hradeckých „hospodárných“ zařízeních, jak se zápalem vysvětluji přátelům, proč je ten „jánabráchismus“ pro všechny špatný. Pracuji jako lektor angličtiny ve firmě James Cook Languages, jedné z největších jazykových škol v ČR. Ve volném čase se naplno věnuji skautingu, ve kterém dlouhá léta aktivně vychovávám mládež v duchu demokratických a morálních hodnot. V současné době využívám své vzdělání při projektu z EU, který má zajistit hradeckým skautům novou klubovnu. V Hradci Králové každoročně organizuji „Betlémské světlo“, které mnozí z vás mají na štědrovečerním stole.

     Jsem toho názoru, že cestování obohacuje všeobecný rozhled. Na svých cestách se dívám po novinkách, které můžeme i u nás ve městě zavést, které obohatí život ve městě. Celkově jsem navštívil 24 států, mimo jiné i Kubu, Rumunsko, Kanadu, USA či Norsko. V každém státě či městě bylo na první pohled patrné, zda městští zastupitelé cestují i dále než jen do sousední vesnice. I toto bylo podnětem pro několik bodů z našeho programu. Ve skautu jsem se naučil věcem jen nepřihlížet, ale být jejich platnou součástí. Proto chci v zastupitelstvu města Hradce Králové hájit zájmy mladých občanů. Mé snažení bude směřovat k tomu, aby se město stalo opravdovým domovem mladých, místem, ve kterém rádi stráví příjemný večer a ze kterého se nebudou stěhovat jinam, ale kde přivedou na svět další nové Hradečáky.

     Zakládám si na svobodě slova a svobodě názoru, který nepodléhá schválení žádné strany, žádné firmy ani žádné jiné skupiny. Proto kandiduji bez politické příslušnosti za HDK (Hradecký demokratický klub), kde mohu své názory prosazovat a nemusím se z nich nikomu zodpovídat. V HDK jsem si také jistý, že všichni berou politiku jako službu, službu zodpovědných a pracovitých lidí pro zodpovědné a pracovité lidi. Přidejte se ke mně, neberte „Mládí vpřed!“ jako prázdnou poučku a dejte svůj hlas HDK a její mladé budoucnosti!

-Petr Kubát

| Autor: Petr Fugas Kubát | Vydáno dne 06. 09. 2010 | 7741 přečtení | Počet komentářů: 17 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky/akce (archiv)
18.09.2014: Sportujte s HDK
Předseda oddílu jógy TJ Sokol Pouchov J. Štěchovský a HDK Vás zvou na ukázkovou hodinu cvičení rodičů s dětmi v Pouchovské sokolovně - středa 1.10. 2014 od 17.00. Akce se koná s finanční podporou Klubu přátel HDK. Pozvánka zde.
18.09.2014: Předvolební debata kandidátek
Romana Lišková se 1.10.2014 od 18.00 zúčastní debaty kandidátek pořádané Fórem 50% v salonku Nového Adalbertina.
18.09.2014: Pozvánky (příští schůzka HDK)
Příští schůzka HDK bude 06.10.2014 od 18.00opět v salonku restaurace Pod Terasami. Program: poslední dny komunální volební kampaně 2014.
Čtení odjinud
Vyhledávání

Vyhledat text

Nejčtenější články za poslední půlrok

Neexistuji vhodna data!

Nejkomentovanější články za poslední půlrok

Žádný komentář za období!