Názory Vládi Růži

Vladislav Růža člen Komise pro prevenci kriminality

Ahoj Hradečáci, oslovovuji Vás z krásného prvního místa ve čtvrté řadě kandidátky HDK.

Vladislav Růža
pár slov o sobě

Narodil jsem se v Benešově v roce, kdy se poslední rok přidělovaly za lomítkem rodného čísla tři číslice. Tudíž ač nejsem nejmladší, do důchodu mám stále ještě hodně daleko. Do svých 11-ti let jsem žil na břehu Zlaté řeky (Sázavy) ve Hvězdonicích, které táta s mámou v roce 1964 vyměnili za Hradec Králové. Vzhledem k tomu, že si otec rád hrával s mašinkami, přihlásil mě do učliště v České Třebové a já se stal v roce 1975 strojvedoucím. Do dnešního dne se stále vozím na lokomotivách Carga a jak to tak vypadá, tak ještě pár let budu. Kromě toho vlastním hudební vydavatelství Casey a velké množství svého volného času věnuji country muzice, moderování, festivalům folkcountry a trampingu vůbec.

Do HDK jsem vstoupil hlavně kvůli tomu, že je tu dobrá parta, žádné přehnané ambice kandidátů a také velký smysl pro humor. Např. vybudování pláže pro labutě a divoké kachny poblíž Tyršova mostu vyrazilo dech i „Zeleným“. V současné době působím v Komisi pro prevenci kriminality, což se určitě odrazilo na poklidném životě v našem městě.

Teď pár informací, kterými se většina kandidátů chlubí. Stále jsem ženatý, mám dvě děti, pět vnoučat - jednoho kluka a čtyři děvčata. Nekouřím, ale rád si dávám s přáteli „ohnivou vodu“. Fotogalerii z mého „brožovaného života“ si můžete prohlédnout na mém webu: www.casey.cz.

| Autor: Vladislav Růža | Vydáno dne 06. 09. 2010 | 3791 přečtení | Počet komentářů: 18 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky/akce (archiv)
18.09.2014: Sportujte s HDK
Předseda oddílu jógy TJ Sokol Pouchov J. Štěchovský a HDK Vás zvou na ukázkovou hodinu cvičení rodičů s dětmi v Pouchovské sokolovně - středa 1.10. 2014 od 17.00. Akce se koná s finanční podporou Klubu přátel HDK. Pozvánka zde.
18.09.2014: Předvolební debata kandidátek
Romana Lišková se 1.10.2014 od 18.00 zúčastní debaty kandidátek pořádané Fórem 50% v salonku Nového Adalbertina.
18.09.2014: Pozvánky (příští schůzka HDK)
Příští schůzka HDK bude 06.10.2014 od 18.00opět v salonku restaurace Pod Terasami. Program: poslední dny komunální volební kampaně 2014.
Čtení odjinud
Vyhledávání

Vyhledat text

Nejčtenější články za poslední půlrok

Neexistuji vhodna data!

Nejkomentovanější články za poslední půlrok

Žádný komentář za období!